Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

PSYCHOTERAPIA OSÓB Z SYNDROMEM DDA 2024

PSYCHOTERAPIA OSÓB Z SYNDROMEM DDA

 

Uprzejmie informujemy, że 19 sierpnia w Centrum Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Malborku ,ul. Nowowiejskiego 48

ruszają zapisy do grupy terapeutycznej dla osób z syndromem DDA.

 

Rozpoczęcie grupy poprzedza indywidualna konsultacja z terapeutą prowadzącym.

Grupa adresowana jest dla osób powyżej 21-go roku życia.

Rejestracja na konsultację z terapeutą, osobiście w siedzibie Centrum Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Malborku, 

bądź telefonicznie pod numerem telefonu (55) 272-22-22.

 Terapia jest bezpłatna – warunkiem jest posiadanie ubezpieczenia.

 Ilość miejsc ograniczona.

MALBORSKIE DNI PROFILAKTYKI 2024

MALBORSKIE DNI PROFILAKTYKI

 

12 czerwca 2024 r. w Sali Konferencyjnej Szkoły Łacińskiej odbyły się wykłady w ramach Malborskich Dni Profilaktyki zorganizowane przez Centrum Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Malborku oraz Malborskie Centrum Kultury i Edukacji.

W wykładach uczestniczyła młodzież z Malborskich Szkół Średnich wraz z wychowawcami oraz pedagogami oraz mieszkańcy Miasta.

Czytaj więcej...

Dzień Dziecka

W sobotę , 1 czerwca br. odbyła się miejska zabawa z okazji Dnia Dziecka. Imprezę zorganizowano na centralnym placu zabaw przy ulicy Parkowej. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji.

Czytaj więcej...

Praca pomocowa oparta na mentalizacji jako szansa na zatrzymanie przemocy wobec dziecka

W dniu 26.04.2024 r. w Centrum Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Malborku odbyło się szkolenie pn. ,,Praca pomocowa oparta na mentalizacji jako szansa na zatrzymanie przemocy wobec dziecka” skierowane do pedagogów, psychologów szkolnych oraz wychowawców. Celem szkolenia było poznanie przez uczestników zasad planowania pracy pomocowej oraz zapoznanie się z metodami pracy z dzieckiem krzywdzonym i jego rodziną. Zajęcia miały charakter warsztatowy. Ilustrowane były analizą przypadków, opartą na doświadczeniu i praktyce zawodowej prowadzącej zajęcia.

Warsztaty poprowadziła Pani Karolina Szot – psycholog kliniczny, psychoterapeuta systemowy i poznawczo – behawioralny, terapeuta schematu, specjalista psychoterapii dzieci i młodzieży, koordynator kliniczny FDDS.