Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

III Festyn Trzeźwości pod hasłem "Postaw na rodzinę!"

Centrum Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Malborku i Stowarzyszenie „Tu i Teraz” zapraszają  mieszkańców miasta Malborka  na organizowany III Festyn Trzeźwości pod hasłem "Postaw na rodzinę!", który odbędzie się na stadionie OSiR w Malborku w sobotę  24 sierpnia.

Już od godziny 10.00 będzie można uczestniczyć w imprezie, której celem jest propagowanie idei Trzeźwości, oraz wartości rodzinnych. Program festynu obejmuje rozgrywki piłki nożnej drużyn abstynenckich z zaprzyjaźnionych stowarzyszeń, a także  konkursy  sprawnościowe i zabawowe w których wszyscy chętni będą mogli uczestniczyć. W planie są również gry towarzyskie- rzutki, rzuty ringiem, podkową a także warcaby oraz  szachy. Pomiędzy  zaplanowanymi  grami i zabawami organizatorzy przewidzieli ciepłe posiłki. Będzie można skosztować grochówki i bigosu    

 

Program dla dzieci przygotowany zostanie przez Centrum Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Malborku, a w nim m.in. konkurs plastyczny, malowanie twarzy, konkursy zręcznościowe, oraz niespodzianki..

Pracownicy CPiTU podpowiedzą również gdzie można uzyskać pomocy w przypadku problemów uzależnień bądź przemocy.