Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

,,Witaj w Domu” 2023

25 maja 2023 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. H. Sienkiewicza w Malborku , młodzież  z malborskich szkół ponadpodstawowych wzięła udział w warsztatach pn. ,,Witaj w Domu” ,. Wydarzenie to zainaugurowało Malborskie Dni Profilaktyki .

Organizatorami Malborskich Dni Profilaktyki są Centrum Profilaktyki i Terapii Uzależnieńoraz Malborskie Centrum Kultury i Edukacji. Natomiast współorganizatorem wydarzenia, które miało miejsce, było I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza. Warsztaty pn.  „Witaj w domu” prowadzone były  z kolei przez Stowarzyszenie WAGA.

 

W ramach projektu uczniowie uczestniczyli w warsztatach : graffiti – prowadzonych przez ,,Looneya” ; warsztatach tanecznych z ,,Kaczoreksem”; Dj’ingu z Dj. Chmielixem – czterokrotnym mistrzem świata; hip-hopu z Obywatelem MC oraz w warsztatach o budowaniu poczucia własnej wartości oraz przeciwdziałaniu cyber uzależnieniu.

Wydarzenie zakończyło się koncertem hip-hopowym Obywatela MC – pseudonim Kaer.

Celem projektu ,,Witaj w Domu” było rozwijanie poczucia własnej wartości oraz rozwijanie pasji z dala od uzależnienia .

 

Poniżej artykuł o wydarzeniu

https://malbork.naszemiasto.pl/znani-raper-didzej-i-tancerz-odwiedzili-malbork-warsztatami/ar/c5-