Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

SZKOLENIE UNPLUGGED

SZKOLENIE UNPLUGGED

 

Centrum Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Malborku zaprasza pedagogów , psychologów szkolnych oraz wychowawców do udziału w szkoleniu rekomendowanym przez Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom dla realizatorów programu ,,Unplugged”.

,,Unplugged” jest programem profilaktycznym, którego głównym  celem jest ograniczenie używania substancji psychoaktywnych (alkohol, tytoń, narkotyki) przez młodzież w wieku 12-14 lat. Program oparty jest na strategii Wszechstronnego Wpływu Społecznego.

Szkolenie odbędzie się w dniach : 12 grudnia 2023 r. w godzinach 9:00-14:00 oraz 13 grudnia 2023 r. w godzinach : 9:00-13:00, w sali nr 5 w Centrum Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Malborku, ul. Nowowiejskiego 48. Ukończenie szkolenia przygotowuje do samodzielnego prowadzenia programu oraz potwierdzone jest certyfikatem/zaświadczeniem wydanym przez uprawnionego trenera programu UNPLUGGED.

Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu (55) 272-22-22 do dnia 08.12.2023 r.