Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

KONKURS LITERACKI I PLASTYCZNY

KONKURS LITERACKI I PLASTYCZNY

           

Centrum Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Malborku wspólnie z Miejską Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Malborku zapraszają uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych , z terenu miasta Malborka, do wzięcia udziału                           w konkursie plastycznym , gdzie przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej na temat ,,Żyj zdrowo, żyj bez uzależnień” oraz konkursu literackiego, w którym przedmiotem konkursu jest napisanie opowiadania , które swoją treścią będzie nawiązywało do idei niesienia pomocy rówieśnikom w sytuacjach kryzysowych  lub przedstawiało sytuację osoby uzależnionej i jej relacji ze środowiskiem.

 

Celem konkursów jest promowanie prospołecznych zachowań wśród młodzieży , wspieranie innowacyjności w podejmowanych przez młodzież działaniach profilaktycznych , uwrażliwianie młodzieży na problem uzależnień wśród rówieśników oraz wyróżnienie inicjatyw profilaktycznych wśród młodzieży.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursów dostępne są regulaminach, w zakładce ,,Dokumenty do pobrania” .